07 / Вересень, 2017

 

Так, зокрема на засіданні Кабінету Міністрів було ухвалено постанову «Про затвердження Порядку розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, її транспортування та постачання». Зазначений документ передбачає механізм визначення середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу. Такий тариф буде використовуватися для визначення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, як базовий (тариф на теплову енергію з альтернативних джерел встановлюється на рівні 90% від тарифу на теплову енергію з природного газу). Середньозважений тариф буде використовуватися лише у тому випадку, коли на території відповідного населеного пункту відсутній встановлений діючий тариф на теплову енергію, вироблену з природного газу, який можна використати як базовий. Проект постанови був надісланий Держенергоефективності до АМУ, та був офіційно погоджений листом від 13.07.2017 № 5-311.

Ще одним важливим документом, який був розглянутий на засіданні Уряду був проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про план організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 22 червня 2017 р. № 2119 «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Необхідність підготовки розпорядження викликана необхідністю прийняття 17 окремих нормативно правових актів та приведення діючих нормативно-правових актів у відповідність до вимог Закону. Таким чином, розглянутета прийняте на засіданні Уряду розпорядження визначило строки та відповідальні центральні органи влади за розробку підзаконних НПА.

Необхідно зауважити, що з метою підготовки проектів необхідних актів Мінрегіоном уже створена робоча група, до складу якої увійшов представник АМУ. Зазначена група, до складу якої входить більше 40 представників центральних органів влади, профільних асоціацій, комунальних підприємств та експертного середовища, повинна протягом найближчого часу підготувати 11 проектів нормативно правових актів.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)