16 / Березень, 2017

16 березня 2017 року у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти відбулось засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону «Про освіту» (реєстр. № 3491-д від 04.04.2016; народні депутати України) під головуванням заступника завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Олени Козієвської.

До роботи було залучено науковців, представників Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, керівників навчальних закладів та експертів у галузі. На порядок денний засідання було винесено розгляд статей 62-66.

 

Завдяки участі представника АМУ у засіданні вдалось відхилити правки народних депутатів, що передбачали втручання у діяльність органів місцевого самоврядування щодо створення, реорганізації та ліквідації закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, а саме йшлось про погодження такого рішення з центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки та шляхом проведення громадських слухань, місцевого референдуму. Окрім того, норми про безкоштовний проїзд учнів до закладів освіти узгоджено з нормами Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і замінено на пільговий.

Підготовка законопроекту до другого читання триває.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)