26 / Липень, 2019
Сьогодні, 26 липня, на сесіях Острозької міської ради та Розвазької сільської ради були прийняті остаточні рішення про добровільне приєднання Розвазької сільської територіальної громади до територіальної громади міста обласного значення Острог.
Це означає завершення процедури приєднання відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та створення Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
Це вже друге місто обласного значення на Рівненщині, яке створило навколо себе об'єднану територіальну громаду.
Консультативну допомогу у проходженні всіх етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Рівненському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
Нагадаємо, що це вже 35 приєднання до територіальних громад міст обласного значення від моменту прийняття змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Загалом приєднано 83 сільські та селищні територіальні громади.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)