27 / Червень, 2019

27 червня 2019 року на 50 урочистій сесії Обухівської міської ради прийнято рішення про приєднання Нещерівської сільської територіальної громади. Пройдено всі етапи і процедури передбачені Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Вчора остаточне рішення про приєднання прийняла Нещерівська сільська рада. А сьогодні, напередодні Дня Конституції, і Обухівська міська рада підтвердила бажання приєднати сільську територіальну громаду. У своєму виступі міський голова Олександр Левченко наголосив на можливостях, які відкриває децентралізація і привітав Нещерівську територіальну громаду з долученням до міської громади.  

Київська область є лідером щодо кількості приєднань до міст обласного значення - усього приєднання відбулося до 4 міст обласного значення.

Консультативну допомогу у проходженні етапів приєднання надавали регіональні консультанти офісу реформ при Київському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

В Україні від моменту прийняття змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» вже утворено 33 територіальні громади з центрами в містах обласного значення, до яких приєдналися 80 сільських та селищних територіальних громад.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)