07 / Травень, 2020
Цього року 395 ЦНАПів, утворених райдержадміністраціями, мають припинити свою діяльність. Натомість ЦНАПи відкриють органи місцевого самоврядування.
Станом на перший квартал 2020 року вже створені 55 точок доступу, серед яких нові ЦНАПи та їх територіальні підрозділи, а також віддалені робочі місця. Загалом же були надані 3 593 336 послуг. Також 617 ЦНАПів (71% від загальної кількості утворених) вже встановили електронний документообіг та відповідні інформаційні системи.
У Верховній Раді України зареєстрований законопроєкт №2679: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».
Законопроєктом передбачається, що утворення нових ЦНАПів після набрання чинності цим Законом буде здійснюватися одночасно з ліквідацією відповідних ЦНАПів, утворених місцевими державними адміністраціями, та передачею в повному обсязі функцій від центру, що ліквідується, до центру, що утворюється.
 
Нагадаємо, раніше Асоціація міст України надавала офіційний висновок щодо цього законопроєкту.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)