06 / Листопад, 2019
5 листопада в рамках ХV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» відбулася Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2019».
Організатори: Міністерство розвитку громад та територій, Асоціація міст України, Міжгалузева асоціація з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго», Асоціація «Питна вода України».
Учасники: більше 250 представників органів державної влади, місцевого самоврядування, міжнародних фінансових організацій, керівники комунальних та інших підприємств, що працюють у сфері ЖКГ, представники вітчизняного та іноземного бізнесу.
Своє бачення реформування сфери житлово-комунального господарства на Конференції презентували Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України Дмитро Живицький, Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, голова Комітету Правління Асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства, заступник директора проекту «Реформи в сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Іма Хренова-Шимкіна, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні Ніколя Гігас, керівник представництва НЕФКО в Україні Юлія Шевчук.
Виступ Кам’янського міського голови, голови Комітету Правління Асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства Андрія Білоусова на тему «Бюджетне забезпечення громад в 2019-2020 роках: виклики та перспективи» зацікавив учасників конференції (завантажити презентацію). Під час виступу було чітко охарактеризовано поточний стан бюджетного забезпечення громад, та перспективи їх забезпечення у 2020 році. Завдяки представленим показникам можна спрогнозувати можливості місцевих бюджетів щодо підтримки сфери житлово-комунального господарства, і на жаль ці перспективи не є позитивними для громад. Окрім того, під час виступу було проаналізовано основні проблеми, які уповільнюють процес реформування сфери житлово-комунального господарства, та запропоновано механізми їх вирішення.
Нагадаємо, Конференція «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2019» проходить в рамках ХV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства», у відкритті якої традиційно взяв участь Виконавчий директор АМУ О.Слобожан. Міжнародний конгрес сформували більше 300 компаній з 15 країн світу, триватиме цей захід до 7 листопада 2019 року.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)