27 / Серпень, 2020
28-30 серпня 2020 року під час фестивалю «Українська національна премія з ландшафтної архітектури та дизайну» відбудеться вручення премії авторам найкращих сучасних ландшафтних рішень. 
Організатори: Національна спілка архітекторів України, Журнал «Ландшафт і архітектура», Ботанічний сад імені академіка О.В. Фоміна.
Захід проводиться за підтримки: Управління екології та природних ресурсів Київської міської державної адміністрації, Національного університету ім. Т.Г. Шевченка.
Асоціація міст України виступає інформаційним партнером заходу.
Фестиваль проходитиме на двох майданчиках:
  • Ботанічний сад імені академіка О.В. Фоміна (вул.Симона Петлюри,1, М Університет)
  • Будинок архітектора (вул. Б.Грінченка, 7)
Офіційне відкриття – 28 серпня об 11.00 у Ботанічному саду.
Детальна програма заходів у буклеті (завантажити)
На фестивалі будуть представлені концептуальні об’єкти відповідно до номінацій конкурсу: кращий реалізований об’єкт громадського простору, реалізований об’єкт соціального значення, реалізовані об’єкти історичної спадщини, відновлені пам’ятки садово-паркового мистецтва, приватні реалізовані об’єкти суспільного значення, реалізовані об’єкти зеленого покриття публічного використання. Також в рамках конкурсу створена окрема номінація для проєктів виставкових садів, створених на тему “рецепти щасливого міста”.
АМУ запрошує взяти участь у заходах представників громад – голів громад, головних архітекторів, керівників комунальних підприємств з благоустрою та зеленого господарства.
Участь безкоштовна.
Щоб отримати запрошення для участі в заходах в рамках «Української національної премії з ландшафтної архітектури та дизайну», потрібно звернутися до організаторів.
Контактна особа: Олександр Барановський - архітектор, координатор проектів Національної спілки архітекторів України, тел. 067-329 11 67
Дізнатися більше про «Українську національну премію з ландшафтної архітектури та дизайну» можна на офіційному сайті.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)