11 / Травень, 2019

Житомирська та Миколаївська області досі не розподілили субвенцію НУШ, через що є ризик зриву закупівель обладнання для перших класів у цих регіонах.

Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час Всеукраїнської наради освітніх управлінців щодо початку підготовки до наступного 2019-2020 навчального року.

Ми повірили на слово. Частина виконала обіцяне, частина - ні. Миколаївська та Житомирська області - єдині, в яких досі не здійснено розподілу, і сьогодні там закупівлі на Нову українську школу перебувають під більш ніж реальною загрозою зриву“, – зазначила Гриневич.

Вона підкреслила, що цього року уряд розподілив субвенцію НУШ по областях на два місяці раніше, ніж минулого. Це зробили для того, що уникнути ситуації, як 2018 року, коли деякі з областей не встигли освоїти кошти.

Водночас, очільники управлінь освіти Житомирської та Миколаївської областей розповіли, що їхні обласні ради не мали засідань з грудня минулого року.

Раніше Гриневич заявляла, що облради у Волинській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській та Запорізькій областях можуть бути зірвані закупівлі обладнання для першокласників НУШ. Зараз ці області вже розподілили кошти

Джерело: http://nus.org.ua/news/dvi-oblasti-dosi-ne-rozpodilyly-subventsiyu-nush-zakupivli-pid-zagrozoyu/?fbclid=IwAR1lA1BvnNP8TsKV_5-aNGhRtUHIyXanKFUaxCgSha7BOR4UKSbiWkrpAEo

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)