27 / Січень, 2020
27 січня продовжились консультації, організовані Мінрегіоном щодо розроблення нових перспективних планів формування територій громад, які б охопили всю територію області. Представники ОДА презентували доопрацьовані плани по Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській та Харківській областям.
Асоціацію міст України  представляли консультантки з юридичних питань Маргарита Трипольська та Наталія Олексенко, консультант з юридичних питань Олексендр Полупан та експертка з правових питань Інна Скляр (інформацію щодо позиції АМУ по кожній з областей підготували представники регіональних відділень). Також участь у нараді взяли:  Микола Бакшеєв, Первомайський міський голова, Іван Столбовий, Балаклійський міський голова, Віктор Сидоренко, Сахновщинський селищний голова, Віталій Сидоренко, Заводський міський голова, Віктор Романенко, Краснолуцький сільський голова, Сергій Давиденко, Стасівський сільський голова. Консультації відбулися за участю народних депутатів, експертів, представників асоціацій та органів місцевого самоврядування.
В першу чергу обговорювалися райони, до яких були зауваження чи застереження на попередньому засіданні, після цього розглядалися додаткові питання, які виникли при опрацюванні в регіонах. Загалом кількість спірних моментів зменшилась, але питання лишилися, особливо у тих районах, де не було налагоджено належну комунікацію. Тому робота триватиме і надалі: вже найближчим часом ОДА мають надіслати до Мінрегіону остаточні варіанти перспективних планів для подальшого ї винесення на розгляд Уряду.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)