14 / Листопад, 2018
Верховна Рада України не підтримала урядову ініціативу щодо передбачення в Державному бюджеті України на 2019 рік 200 млн грн на реалізацію Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України».
Нагадаємо, що у 2018 році вперше за шість років з державного бюджету було виділено 200 млн грн на реалізацію проектів, спрямованих на забезпечення якісного питного водопостачання. При цьому, на конкурс з відбору проектів було подано пропозицій на загальну суму 1,4 млрд грн. Саме тому Асоціація міст України підтримала пропозицію Уряду продовжити фінансування програми і в наступному році.
Однак, парламент не підтримав цю пропозицію, і пункт 1.18.32 Постанови Верховної Ради України «Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2019 рік» (№ 2602-VIII  від 18.10.2018) передбачає виключення фінансування бюджетної програми «Реалізація Загальнодержавної цільової програми «Питна вода України» (код 2751570) із видатками розвитку за загальним фондом на суму 200 млн грн.
Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням у допрацьованому проекті Закону «Про Державний бюджет України на 2019 рік» передбачити фінансування програми «Питна вода України», яке дозволить забезпечити мешканцям територіальних громад України більш якісне водопостачання.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)