06 / Листопад, 2019
5 листопада 2019 року у Київському професійно-педагогічному коледжі ім. Антона Макаренка відбувся Національний круглий стіл з питань законодавчого забезпечення реформування освіти дорослих в Україні. Захід організовано Українською асоціацією освіти дорослих та Представництвом DVV International в Україні. Учасники -  представники Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна, міжнародні експерти з Німеччині та національні експерти. Модерував засідання Микита Андрєєв, виконавчий директор Громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих», голова Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.
Від Асоціації міст України у засіданні взялаучасть аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова.

   

Під час круглого столу учасники дискутували щодо проєкту Концепції розвитку навчання та освіти дорослих в Україні та обговорили зміст супровідних до Концепції документів:

  • Методичні рекомендації щодо розроблення стратегій з впровадження культури навчання та освіти дорослих на місцевому рівні;
  • Примірне положення про центр освіти дорослих;
  • Примірна посадова інструкція керівника структурного підрозділу, відповідального за навчання та освіту дорослих;
  • Примірна посадова інструкція керівника центру освіти дорослих (у формі комунальної організації);
  • Примірна посадова інструкція менеджера центру освіти дорослих (у формі комунальної організації).

Асоціація міст України активно долучилась до обговорення змісту проєктів та надала свої пропозиції з метою доопрацювання текстів документів.

Аналітичний центр АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)