06 / Квітень, 2021
У контексті затвердженого Кабінетом Міністрів України 24 лютого 2021 року нового Плану дій із впровадження міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» в Україні на 2021 - 2022 роки відбудеться перше онлайн засідання Платформи діалогу місцевого та центрального рівнів влади з відкритого урядування в Україні для забезпечення ефективного та змістовного обміну інформацією між центральними та місцевими органами влади щодо реалізації Плану дій.
Захід організовано проектом «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2018 – 2022 спільно з Асоціацією міст України.
Метою онлайн засідання є посилення залучення органів місцевого самоврядування до всіх видів діяльності, у тому числі до консультацій та постійного діалогу щодо політик відкритого урядування та законодавчих ініціатив, а також обговорення Плану дій та спільних викликів щодо створення сприятливого середовища для відкритого урядування на місцевому рівні.
У засідання візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, представники Кабінету Міністрів України, Асоціації міст України та громадських організацій.
Дата та час проведення: 8 квітня о 15.00.
Для участі в заході просимо зареєструватися у гугл-формі або скористатися QR-кодом до 18:00 6 квітня 2021 року.
Зареєстровані учасники отримають посилання для доступу до онлайн заходу та програму.
У разі виникнення питань звертайтесь до експертки з правових питань Інни Скляр, 0937721753, i.sklyar@auc.org.ua

Проєкт «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні» спільно реалізують Асоціація міст України та Конгрес місцевих і регіональних влад Ради Європи. Проект спрямований на покращення якості демократії на місцевому рівні в Україні шляхом посилення інституційних структур та підтримки органів місцевого самоврядування та їх національних асоціацій в діяльності, спрямованій на запровадження принципів етики в процес прийняття рішень, а також підтримка більш інклюзивного, прозорого, підзвітного та орієнтованого на громадян місцевого врядування. Він виконується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи як частина Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)