27 / Травень, 2020
На сайті Міністерства розвитку громад та територій України оприлюднений проєкт наказу «Про затвердження мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель». Він розроблявся з метою встановлення мінімальних вимог до енергетичної ефективності будівель.
Власне, досягнути енергоефективності можна шляхом використання розрахованих для еталонних будівель даних, з урахуванням вимог до теплотехнічних характеристик огороджувальних конструкцій, енергетичної ефективності інженерних систем (у тому числі обладнання) будівель, відповідно до економічно доцільного рівня та в залежності від функціонального призначення і висотності будівель, виду будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт). 
Асоціація міст України запрошує органи місцевого самоврядування, а також комунальні підприємства надсилати до 10 червня пропозиції та зауваження до проєкту акта на електронну адресу аналітика з питань ЖКГ Олега Гарника o_garnik@auc.org.ua для врахування при підготовці офіційної позиції АМУ.
Окрім того, пропозиції та зауваження можна надсилати до 18 червня:
  • електронною поштою на адресу - KononovaNV@minregion.gov.ua.
  • звичайною поштою на адресу - Міністерство розвитку громад та територій України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9, Директорат технічного регулювання у будівництві, тел. 278-51-46.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)