19 / Липень, 2017

Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко та Голова НКРЕКП Дмитро Вовк направили спільне звернення Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з пропозицією щодо  зменшення ціни природного газу, який постачається виробникам теплової енергії, що споживається усіма категоріями споживачів, зокрема,  для  виробництва електричної енергії, та постачальникам  природного газу установам та організаціям, які фінансуються з державного бюджету.
Так, ціна природного газу для виробництва теплової енергії для потреб населення та релігійних організацій складає на сьогодні 4 942 грн. за 1000 куб. м. У той же час ціна природного газу для виробництва теплової енергії для потреб бюджетних установ та організацій складає  7907,2 грн за 1000 куб. м.
Враховуючи ту обставину, що собівартість теплової енергії на 79 відсотків (в середньому) формується за рахунок вартості природного газу, бюджетні установи, що фінансуються з місцевих чи державного бюджету, змушені витрачати значні додаткові кошти на оплату тепла та гарячої води.
З метою врегулювання цієї проблеми і було підготовано спільне звернення  АМУ та НКРЕКП до Глави Уряду.

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)