12 / Вересень, 2017

Асоціація міст України стурбована зверненням Ямпільської міської ради Вінницької області щодо недофінансування дошкільних навчальних закладів міста Ямполя.

Відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 89 Бюджетного кодексу України видатки на дошкільну освіту здійснюються з бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад. Оскільки м. Ямпіль не належить до переліку міст обласного значення, фінансування дошкільних навчальних закладів, розташованих на його території, має здійснюватись із районного бюджету. Поряд із тим районний бюджет профінансував у 2017 році 69% від потреб дошкільних навчальних закладів міста. Наслідком такого фінансування стала невиплата з 1 серпня 2017 року заробітної плати близько 100 працівникам ДНЗ. Прогнозовано ситуація буде ускладнена у звʼязку з початком навчального року та опалювального сезону.

АМУ звернулась із проханням до Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України розглянути звернення Ямпільської міської ради і сприяти вирішенню цієї проблеми.

ТЕКСТ звернення читати за посиланням

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)