16 / Січень, 2020

Асоціація міст України на прохання Міжнародної асоціації позашкільної освіти взяла участь у розробленні проєкту Концепції позашкільної освіти в умовах децентралізації (далі - проєкт). Адже ефективна реалізація Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2019 року № 849, одними з цілей якої є самодостатність, творчість та креативність особистостей, які мають ґрунтовні знання та володіють компетентностями, що потрібні у сучасному світі, залежить, зокрема, від розв’язання проблем позашкільної освіти.

Асоціація міст України долучилась до проєкту у частині повноважень засновників закладів освіти та виконання гарантованих Законом України «Про освіту» норм щодо державної підтримки цієї сфери.

З текстом проєкту можна ознайомитись детально за посиланням.

Нагадуємо, що раніше Міністерство освіти і науки України представило свій проєкт Концепції розвитку позашкільної освіти, який АМУ рекомендувала суттєво доопрацювати.

Асоціація міст України сподівається, що остаточна редакція Концепції розвитку позашкільної освіти міститиме актуальні ідеї розробленого за участі АМУ проєкту, оскільки в умовах децентралізації позашкільна освіта потребує особливої уваги.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)