31 / Липень, 2019

Асоціація міст України розглянула проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання здійснення реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» (далі ‒ Проєкт), надісланий листом Міністерства освіти і науки України від 30.07.2019 року № 1/11-7012, та повідомляє.

Проєктом пропонується затвердити порядок реагування на випадки булінгу (цькування), що містить, зокрема, план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) у закладах освіти, а також методичні рекомендації щодо його розроблення; та порядок застосування заходів виховного впливу.

Асоціація міст України у складі робочої групи Міністерства освіти і науки України брала активну участь у розробленні цього акта. Звертаємо увагу, що у Проєкті відповідно до чинного законодавства враховані всі повноваження органів місцевого самоврядування, як засновників закладів освіти, щодо їх участі у запобіганні та протидії булінгу (цькуванню).

Зважаючи на це, Асоціація міст України погоджує проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання здійснення реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» без зауважень. Відповідний лист був надісланий до МОН.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)