22 / Листопад, 2019

Асоціація міст України розглянула доопрацьований проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання здійснення реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» (далі ‒ Проєкт), надісланий листом Міністерства освіти і науки України від 19.11.2019 року № 1/11-10046, та повідомляє.

Проєктом пропонується встановити порядок реагування на випадки булінгу (цькування) та порядок застосування заходів виховного впливу в закладах освіти. Затвердження цих процедур дозволить врегулювати процес нормалізації та відновлення стосунків у колективі, в якому стався булінг (цькування), а також створити безпечне освітнє середовище, нетерпиме до проявів булінгу (цькування).

Асоціація міст України у складі робочої групи Міністерства освіти і науки України брала активну участь у розробленні цього акта. Звертаємо увагу, що у Проєкті відповідно до чинного законодавства передбачено, що органи місцевого самоврядування, як засновники закладів освіти, належать до суб’єктів реагування у разі настання випадків булінгу (цькування).

Зважаючи на це, Асоціація міст України погоджує проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Деякі питання здійснення реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти» без зауважень.

Відповідні висновки АМУ надіслані розробнику.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)