13 / Травень, 2019

На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти перебуває проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення відключення від теплопостачання об’єктів соціальної інфраструктури» (реєстр. № 7408 від 18.12.2017 року; н. д. С. Шахов) (далі ‒ Законопроект). Асоціація міст України розглянула Законопроект.

Законопроектом пропонується забезпечити безперебійне надання тепла для об’єктів соціальної інфраструктури, зокрема для закладів освіти та закладів охорони здоров’я, не допустити виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також запобігти порушенню прав споживачів теплової енергії.

У цілому підтримуючи концепцію Законопроекту, Асоціація міст України просить Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення відключення від теплопостачання об’єктів соціальної інфраструктури» (реєстр. № 7408 від 18.12.2017 року). Відповідний лист надіслано до Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Аналітичний центр АМУ

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)