12 / Квітень, 2017
Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір міст для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку.
Коротко про навчання
Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку – практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники територіальних громад не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії.

Для участі у навчанні АМУ буде відібрано 25 міст обласного значення, які розпочали (або планують розпочати) процес об’єднання з прилеглими територіальними громадами.

Кожне місто має бути представлене двома учасниками – службовцем органу місцевого самоврядування, відповідальним за питання розвитку громади, та представником місцевої громадської організації. Річний цикл навчання буде поділено мінімум на 4 тематичних сесії – дво- або триденні навчання, після якого учасники отримають завдання для втілення кожного наступного етапу розробки стратегії розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади.
Конференція-запуск навчального циклу відбудеться в травні 2017 року, під час якої команди тренерів спільно з учасниками групи остаточно визначать річний графік засідань та місця їх проведення.
Допомогу у впровадженні курсу на практиці надаватимуть консультанти з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях АМУ.
Участь у навчанні безкоштовна. Всі витрати, пов’язані з участю у навчальних сесіях, покриваються організаторами. Дорога – за рахунок відрядження.
Відбір міст для участі у навчанні
Участь у навчанні зможуть взяти представники міст обласного значення, в яких:
  • розпочато або планується об’єднання з прилеглими територіальними громадами;
  • є бажання підготувати та впровадити стратегію розвитку майбутньої об’єднаної територіальної громади та мають можливість створити групу з підтримки розробки стратегії розвитку;
  • є місцева громадська організація, що виступить партнером органу місцевого самоврядування у роботі над розробкою та впровадженням стратегії.
Для участі у відборі місто має до 28 квітня 2017 року підготувати та подати в АМУ заявку (завантажити форму), підписану міським головою згідно форми, що додається.
Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу strategy@auc.org.ua. Запитання приймаються до 28 квітня 2017 року письмово електронною поштою на адресу strategy@auc.org.ua.
Про результати відбору буде повідомлено після 10 травня 2017 року.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)