04 / Червень, 2019

Асоціація міст України запрошує Міністра фінансів України Оксану Маркарову до участі у Дні Діалогу, який відбудеться 18 червня 2019 року в м.Одеса в рамках ХV Українського муніципального форуму (Запрошення).

XV Форум продовжить багаторічну традицію АМУ збирати голів громад, урядовців, експертів та представників міжнародних організацій для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування. Очікується, що в роботі Форуму візьмуть участь близько 500 сільських, селищних, міських голів, представників органів державної влади, міжнародних організацій, провідних експертів, науковців, ЗМІ. 

Також Асоціація міст України надіслала до Міністерства фінансів України проблемні питання органів місцевого самоврядування у сфері місцевих фінансів, зібрані під час підготовки до Дня Діалогу з владою, і запропонувала шляхи вирішення цих питань. Адже передбачається, що проведення Дня Діалогу дасть можливість визначити спільні позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо реалізації бюджетної децентралізації, впровадження секторальної децентралізації у сфері освіти, охорони здоров’я та соціального захисту, підвищення фінансової спроможності територіальних громад для розбудови спроможної, ефективної, прозорої та підзвітної системи управління місцевими фінансами, орієнтованої на досягнення Цілей сталого розвитку.

Захід проводиться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)