29 / Січень, 2020

28 січня 2020 року у Міністерстві освіти і науки України відбулось засідання Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2019/2020 роках. Від Асоціації міст України участь у засіданні взяла аналітик Аналітичного центру Людмила Мозгова.

Учасники засідання обговорили питання проведення національного етапу конкурсу.

Оргкомітет визначив дати проведення «Worldskills Ukraine» у 2020 році та місце. Так, було визначено м. Запоріжжя для проведення національного етапу. Конкурс відбудеться з 6-8 травня 2020 року.

Окрім того, під час засідання було затверджено План підготовки до проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2020 році.

  

Міністерство освіти і науки України проінформувало Оргкомітет про те, що Україна стала асоційованим членом «Worldskills International».

Нагадуємо, що Асоціація міст України входить до складу Організаційного комітету з проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» у 2019/2020 роках та братиме активну участь в організаційних заходах національного етапу конкурсу.

Аналітичний центр АМУ

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)