27 / Вересень, 2017

26 вересня 2017 року відбулося друге засідання оргкомітету з підготовки та проведення XIII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2017», в рамках якого відбудеться XV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2017», XV Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE - 2017», VII Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо - 2017» та X Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювальна енергетика - 2017».
Асоціація міст України виступає співорганізатором проведення цих заходів, тому від АМУ в роботі оргкомітету, який узгоджував час та порядок проведення окремих заходів в рамках Конгресу, взяв участь аналітик Олег Гарник.
Звертаємо увагу керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, інших суб’єктів, що здійснюють свою діяльність у сфері житлово-комунального господарства на те, що на сьогодні участь у виставках під час цих заходів підтвердила велика кількість вітчизняних та зарубіжних підприємств ( детальніше можна ознайомитися в розділі "Перелік учасників" по кожному окремому заходу) . Окрім того, в рамках заходів будуть проведенні конференції, обговорення та панельні дискусії з самих важливих та актуальних питань сфери житлово-комунального господарства. Враховуючи це, запрошуємо всіх прийняти участь у роботі XIII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2017» та відвідати виставки.
Інформація про остаточну програму та переліки учасників виставок буде розміщена додатково.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)