10 / Травень, 2019
З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-11 класів усіх закладів загальної середньої освіти запрошуються до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку, який відбудеться 15 травня 2019 рокуОрганізатори заходу - Міністерство інформаційної політики України, Офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.
Учасники: Іванна Климпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Еміне Джапарова – перша заступниця Міністра інформаційної політики України; Майкл Щур – український тележурналіст, актор, сценарист і музикант.
Початок о 9.00.
Онлайн-трансляція буде доступна на YouTube-каналі «Укрінформу», відтак усі школи матимуть можливість дистанційно долучитися до заходу, а також використати матеріали відкритого уроку в майбутньому.
Реєстрація для шкіл: школи можуть зареєструватися для участі в онлайн-уроці тут.
Нагадуємо, що Асоціація міст України також проводила такі онлайн уроки з питань впровадження децентралізаційної реформи. Зважаючи на високий інтерес учнів до цієї форми навчанння, запрошуємо заклади загальної середньої освіти приєднатись 15 квітня 2019 року до перегляду Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку "Європа починається з тебе". 
 
Довідково 
Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи. Додаткова інформація за електронною адресою: illyaudovychenko@gmail.com (Ілля Удовиченко).
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)