Завершилась друга Школа з проектного менеджменту АМУ/ПУЛЬС для представників органів місцевого самоврядування

16 / Вересень, 2016

12-16 вересня в Ірпені (Київська область) пройшла друга Школа з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування, яку організувала Асоціація міст України в рамках проекту ПУЛЬС. 

На відкритті навчального заходу учасників привітав Виконавчий директор АМУ М.Пітцик. Він підкреслив важливість уміння громад правильно готувати проекти для їх успішного майбутнього та та наголосив, що результатом їх навчання має стати концепція проекту розвитку для їх громади. До привітань долучилась директор проекту ПУЛЬС О.Томнюк, яка представила проект та побажала усім учасникам плідної роботи.

 

У навчанні взяли участь 24 представники органів місцевого самоврядування з різних областей України, які були відібрані на конкурсних засадах. Серед слухачів Школи - заступники міських голів, секретарі рад, а також керівники та фахівці структурних підрозділів органів місцевого самоврядування.

Під час занять Школи учасники пройшли вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, комунікація, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання. Кожний учасник на завершення п'ятиденної школи має напрацювати концепцію проекту з розвитку своєї громади. Відбулось чимало практичних занять та екскурсій, зокрема, відвідали та ознайомилися з роботою нещодавно відкритого ЦНАПу у Бучі. При цьому, у ході всіх занять кожен учасник працював над підготовкою концепції проекту розвитку своєї громади. Тобто, кожен фахівець повернеться до свого міста із напрацьованим практичним матеріалом, який зможде застосувати та поділитися набутим досвідом з колегами.

Практичні заняття Школи проводили тренери "PPV Knowledge Networks". За підсумкам навчання кожен учасник отримав Сертифікат про участь у Школі з проектного менеджменту АМУ.

Нагадаємо, це вже друга навчальна сесія у цьому році, перша пройшла у місті Южне (Одеська область) для представників об'єднаних територіальних громад.

ДИВИТИСЬ ФОТОГАЛЕРЕЮ

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)