Засідання Загальних Зборів Івано-Франківського РВ АМУ

19 / Вересень, 2016

18 вересня 2016 року в м. Бурштин Івано-Франківської області відбулось засідання Загальних зборів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

У зібранні взяли участь міські, селищні, сільські голови – члени ІФ РВ АМУ, а також запрошені – заступник голови ОДА  В.Крецул, голова Галицької районної ради П.Андрусяк, представники сільських, селищних громад Галицького району.

Під час Загальних зборів РВ АМУ було обговорено ряд актуальних проблем для області та участь у їх вирішенні регіонального відділення АМУ. Зокрема, учасники засідання були проінформовані про хід в області процесу децентралізації та об’єднання територіальних громад.

  

З інформацією  про реалізацію в області програми АМУ «Децентралізаційний марафон 2016» виступив виконавчий директор регіонального відділення АМУ О. Войтичук. Його доповнили у своїх виступах В. Крецел, міські голови Бурштина – Р. Джура, Болехова – Б. Мельник, Галича - О. Трачик. Виступаючі наголошували на необхідності проведення даної реформи, важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи, що проводиться Асоціацією міст України, зупинились на позитивних досягненнях територіальних громад, що вже об’єднались і живуть за новими правилами. Було наголошено також на актуальності продовження цієї роботи для більшої поінформованості населення та її активного залучення для подальшої успішної реалізації запланованих реформ.

  

На засіданні ІФ РВ АМУ його члени розглянули також питання формування бюджетів громад у 2017 році та прийняли Звернення:

До Верховної Ради щодо зменшення доходів громад від акцизу тютюну

До Кабінету міністрів щодо недопустимості намагань передати на рівень місцевих бюджетів господарські витрати освіти та медицини без відповідної компенсації таких витрат з державного бюджету.

Члени ІФ РВ АМУ прийняли також рекомендаційне рішення про проведення засідання регіональної платформи за участі депутатів Верховної Ради України та керівництва області у жовтні – листопаді 2016 року.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)