27 / Жовтень, 2021
Посібник "Досліджуємо правові потреби громади" підготовлено в рамках Навчально-практичної програми «Правоспроможна громада», яку впроваджує Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, Міжнародного фонду «Відродження», Української фундації правової допомоги та безпосередньо адмініструє Мережа правового розвитку.
Цей посібник буде корисним усім, хто хто потребує достовірних даних про потреби та проблеми людей у сфері доступу до правосуддя, зокрема лідерам громад – для ухвалення ефективних рішень в інтересах громади, представникма громадянського ссуспільства, представникам системи безоплатної правової допомоги та багатьом іншим, хто цікавиться правоввими потребами та проблемами громад.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан у передмові до видання, зокрема, зазначив: 
Ми розуміємо, що реформа з децентралізації надала не лише безліч повноважень, але й поставила багато викликів перед муніципалітетами. І лише у взаємодії можна їх вирішити. Дуже важливо співпрацювати за принципом «win – win». Для багатьох територіальних громад питання доступу до правосуддя їх мешканців не стоїть на порядку денному. Складно охопити одразу все, але даний практичний посібник може стати дороговказом, тим інструментом, який допоможе розібратися і стати ближче до мешканців громад. Лише системна робота приносить успіх, дає результат. Доступ до правосуддя це не абстракція, а лакмусовий папірець правової держави. І хто як не місцеве самоврядування сьогодні має стати провідником змін і впровадження кращих європейських практик?!
Для завантаження  посібника натисніть на картинку
                                              
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)