Виконавчий директор АМУ взяв участь у святкуванні 357 річниці Івано-Франківська

06 / Травень, 2019
5 травня відбулося святкування з нагоди 357 річниці з дня заснування міста Івано-Франківськ. Захід відвідав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Під час святкування відбулося підписання угоди про співпрацю між Івано-Франківськом та Трускавцем (Львівська область). Міські голови Івано-Франківська і Трускавця – Руслан Марцінків та Андрій Кульчинський розпочнуть співпрацю, в рамках якої міста будуть реалізовувати спільні проекти та обмінюватися досвідом.
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан привітав іванофранківців з Днем міста і наголосив на важливості співпраці міст-побратимів для їх розвитку.
В рамках заходу Виконавчий директор Асоціації міст України зустрівся з прикарпатськими журналістами. Він зосередив увагу на досягненнях, викликах і перспективах розвитку місцевого самоврядування, пояснив доцільність нового поділу на райони та розповів про його особливості, а також повноваження, якими буде наділено нові райони. Крім того, Олександр Слобожан звернув увагу на необхідності уникнення дублювання функцій у новому форматі. Він розкритикував законодавчі ініціативи щодо районного поділу в окремих областях, оскільки, на його думку, має бути ухвалено системний закон.
Також Виконавчий директор Асоціації міст України наголосив, що неминучим є переформатування діючих ОТГ. Адже об’єднання – це інструмент, а мета – зміна якості послуг. За його словами, щоб не було «відкату» чи «консервації» реформи, надзвичайно важливим є ухвалення зміни до Конституції.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)