Віталій Кличко: «Тільки разом, об'єднавши наші зусилля, ми зможемо подолати ті виклики, які сьогодні стоять перед владою на місцях»

09 / Вересень, 2017
Сьогодні, 9 вересня, Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко приїхав у Дніпро на День міста. «Сьогодні я тут як голова Асоціації міст України і як мер столиці. Разом з колегами з деяких інших міст подивимось як розвивається Дніпро, поспілкуємося, обміняємося досвідом», - зазначив Віталій Кличко.
Мер Києва разом з мером Дніпра Борисом Філатовим відвідали святкові заходи на Фестивальному причалі, привітали містян та поспілкувалися з мешканцями Дніпра.
«Дніпро – місто патріотів, місто енергійних, працьовитих і гостинних людей. І я хочу побажати вам успіхів, щоб Дніпро розвивався, міцнішав і сильнішав. Любіть своє місто, свою країну! Із святом, Дніпро!», – звернувся Віталій Кличко до мешканців міста зі сцени на Фестивальному причалі.
У коментарі журналістам Голова АМУ відзначив, що у всіх міст сьогодні багато спільних проблем, які місцева влада намагається вирішувати спільними зусиллями в рамках Асоціації міст України. «Це і проблема реформування сфери ЖКГ, і відновлення інфраструктури, і будівництво об'єктів соціальної сфери, наведення ладу з паркуванням у містах. Ми розуміємо, що тільки разом, об'єднавши наші зусилля, ми зможемо подолати ті виклики, які сьогодні стоять перед владою на місцях. Щоб люди відчували зміни, яких вони давно чекали», - сказав Віталій Кличко.
Мер Дніпра Борис Філатов зазначив, що дуже важливо, що мери українських міст підтримують і допомагають один одному, що є розуміння спільної справи.
 
  
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)