Віталій Кличко підписав Декларацію про співпрацю міст України та Польщі

10 / Листопад, 2022
Віталій Кличко, Голова Асоціації міст України, мер Києва, підписав з Тадеушем Трусколаським, головою Унії Польських Метрополій, мером Білостоку, з Зигмунтом Франкевичем, головою Асоціації Польських Міст, Олександрою Дулькевич, головою робочої групи з питань України Комітету Регіонів ЄС, мером Гданська та Пьйотром Гжелаком, заступником мера Гданська, Декларацію про посилення співпраці між українськими та польськими містами.
Документ спрямований на об’єднання зусиль для відновлення миру в Європі, забезпечення безпеки громадян та пришвидшення набуття членства України в Європейському Союзі.
У  Декларації зазначено, що сторони засуджують злочини росіі та будуть розвивати співробітництво для ефективного обміну знаннями та можливостями, в тому числі через профільні робочі групи, обмін стажуваннями та спільними проєктами  мерів міст України та Польщі.
Під час зустрічі з польською делегацією Віталій Кличко подякував колегам за вже надану допомогу українським громадам та відзначив лідерство мера Гданська Олександри Дулькевич у створенні Європеського Альянсу міст та регіонів для відбудови України.
«Асоціація міст України вже зараз готується до відновлення та відродження України після Перемоги. На рівні громад готуємо проєкти, разом з міжнародними організаціями напрацьовуємо спільні дії щодо відбудови», - зазначив В.Кличко.
 
  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)