Віталій Кличко отримав нагороду імені Артура Еша за мужність

21 / Липень, 2022
Мер Києва Віталій Кличко став лауреатом престижної нагороди імені Артура Еша за мужність, яку щорічно присуджує комітет ESPY Awards. Церемонія нагородження відбулася в Dolby Theatre в Лос-Анджелесі, в США.
«Отримати цю нагороду – велика честь для мене. Переконаний, що це – визнання хоробрості і незламності українського народу, який відважно протистоїть російському агресору. Це нагорода кожного, хто захищає незалежність і свободу України. Українці показали, що не стануть на коліна. Ми вистоїмо і переможемо!» — прокоментував присудження нагороди Віталій Кличко.
Також він подякував усім партнерам та друзям, які допомагають та підтримують Україну.
Від імені Кличка, який перебуває в Києві і не зміг бути присутнім на церемонії, нагороду отримав американський актор Дуейн Джонсон.
Під час заходу організатори показали невеликий документальний фільм про Віталія Кличка.
 


Нагороду імені Артура Еша з 1993 року щорічно вручає американський спортивний канал ESPN (з 2017 року — телевізійна мережа ABC) в рамках ESPY Awards, престижної церемонії нагородження спортсменів. Нагороду імені Артура Еша присуджують спортсменам, які досягнули значних звершень і поза спортивною кар’єрою. В 1997 році її отримав Мухаммед Алі, в 2003 році — футболіст Патрік Тіллман, який загинув під час миротворчої місії в Афганістані, в 2009 році — Нельсон Мандела.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)