09 / Вересень, 2022
Асоціація міст України та Міністерство у справах ветеранів підписали Меморандум про співпрацю щодо підтримки ветеранів російсько-української війни задля забезпечення їх соціального захисту, сприяння соціальній та професійній адаптації, надання психологічної підтримки. Документ підписали голова Асоціації Віталій Кличко та Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.
«Сьогодні, під час повномасштабної війни росії проти України, одним із пріоритетів державної та місцевої політики повинні бути допомога нашим захисникам не тільки на фронті, а й у цивільному житті. Соціальний захист ветеранів війни та їх адаптація в суспільстві важливі не тільки для самих ветеранів. Це важливо для їхніх сімей, рідних, для всієї громади та країни. Адже всі воїни повинні знати, що не залишаться сам-на-сам зі своїми проблемами», – сказав Віталій Кличко під час підписання Меморандуму.
  
Він нагадав, що в Києві ще у 2017 році відкрили Міський центр допомоги захисникам України-ветеранам. Його основна мета – надання допомоги ветеранам війни в соціальній адаптації та вирішення їх питань в органах влади.
«Робота центру сьогодні є дуже потрібною. І я б хотів, щоб такі центри були в кожній громаді. Але ми розуміємо, що робота з ветеранами – це не тільки робота громади, місцевої влади. Це – робота всієї держави. І від того, як буде налагоджена взаємодія між державою та органами місцевого самоврядування з питань захисту ветеранів війни, залежатиме і якість життя ветеранів та їх сімей. Тому Асоціація міст України підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством у справах ветеранів України. Нашою метою є більш ефективна взаємодія та координація зусиль. Для того, щоб кожен ветеран війни, кожен член його сім’ї міг реалізувати своє право на соціальний захист, соціальну та професійну адаптацію і психологічну підтримку», – підкреслив голова АМУ Віталій Кличко.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)