14 / Лютий, 2023

Теплопостачальні підприємства в цьому опалювальному сезоні не піднімали тарифи всупереч збільшенню витрат - цін на енергоносії, заробітних плат, аварійних ремонтів. Держава взяла на себе зобов'язання компенсувати різницю в тарифах на суму 14 млрд грн. Однак компенсація з державного бюджету  не здійснюється. Більше того, зростає заборгованість за надані послуги від споживачів, це вже понад 28 млн грн.

«Тарифи на послуги теплопостачання фактично заморожені, але зростає вартість електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, потребують ремонту об’єкти критичної інфраструктури, які були пошкоджені внаслідок бойових дій», - зауважив експерт аналітичного центру «Асоціація міст України» Олег Гарник.

Саме тому Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України  щодо недопущення зриву опалювального сезону та закликала зупинити списання коштів  з рахунків підприємств теплоенергетики монополістом «Нафтогаз Трейдинг», а також наполягає на внесенні змін до законопроєкту 8367 з тим, щоб він розблокував роботу теплопостачальних підприємств та дав можливість мешканцям розрахуватись за отримані послуги.

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)