26 / Червень, 2020
25 червня відбувся вебінар на тему: «Від залучення до патнерства - секрет дієвої комунікації з молоддю» із серії онлайн-заходів «Робота молодіжних рад в режимі онлайн». Захід організований в рамках реалізації проєкту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Під час заходу учасники обговорили те, чому молодіжна рада – незамінний інструмент залучення на місцевому рівні, а також які кроки необхідно зробити  для ефективної взаємодії з молоддю та де шукати лідерів змін. Зокрема, була презентована карта найактивніших учасників серії вебінарів, які готові будувати горизонтальні зв'язки та дієві практики, які можна впроваджувати у малих громадах.
 
Пропонуємо переглянути відео вебінару:
 

Нагадаємо, перший вебінар із серії заходів «Робота молодіжних рад в режимі онлайн» відбувся 21 травня, другий вебінар - 4 червня, третій вебінар - 17 червня.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)