16 / Квітень, 2024

02-04 квітня 2024 року українська делегація відвідала Королівство Нідерланди в рамках навчального візиту на тему управління публічними активами.

Навчальний візит організований проєктом «Prozorro.Sale for Ukraine’s Recovery» за сприяння Асоціації міст Украіни в рамках програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

До складу української делегації увійшли:

Олександр Радіонов, заступник директора департаменту політики власності – начальник управління реформування майнових відносин Міністерства економіки України,

Вероніка Шумило, в.о. директора департаменту управління приватизацією Фонду державного майна України,

Олеся Мизіна – начальниця управління євроінтеграції та міжнародного співробітництва Фонду державного майна України,

Марія Захаренко – керівниця відділу взаємодії з органами державної влади АТ «Прозорро.Продажі»,

Ярослава Недашківська – керівниця відділу нормопроектування АТ «Прозорро.Продажі»,

Ганна Синьківська – керівниця сектору по роботі з донорами АТ «Прозорро.Продажі»,

Анна Зарудна – заступниця керівника відділу взаємодії з органами державної влади АТ «Прозорро.Продажі»,

Валерія Гриценко – експертка з управління проектами та програмами АТ «Прозорро.Продажі»,

Юлія Касап – провідна фахівчиня з методів розширення ринку збуту АТ «Прозорро.Продажі»,

Наталія Рябцева – експертка з питань місцевого економічного розвитку Асоціації міст України.

Протягом навчального візиту з обміну досвідом між нідерландськими та українськими стейкхолдерами у сфері управління публічними активами делегація зустрілася із представниками Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International, які розповіли про багаторічне партнерство з Асоціацією міст України, підтримку українських громад  в рамках проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», основним компонентом якого була підготовка та реалізація планів відновлення громад, та плани щодо майбутнього розширення кола громад для участі у проєкті.

Також українська делегація зустрілася з представниками департаменту підприємницької діяльності та бізнес-середовища Міністерства економіки та кліматичної політики Королівства Нідерландів, з якими обговорили наявні у Нідерландах інструменти та програми підтримки малого та

середнього підприємництва. 

Відбулася зустріч з департаментом з управління конфіскованим майном Міністерства фінансів Королівства Нідерландів DRZ, де представники української делегації ознайомилися з процедурою конфіскації та подальшого продажу конфіскованого майна у Нідерландах.

Представники муніципалітету Гааги провели екскурсію українській делегації на щойнозбудований муніципальний центр культури та освіти «Amare», де розповіли про його функціональні можливості та поділилися досвідом створення такого громадського простору та його позитивним впливом на розвиток громади. 

Також відбулась зустріч з представниками Центрального державного агентства нерухомості Міністерства внутрішніх справ і відносин Королівства Нідерландів, де українська делегація ознайомилася з основними принципами та підходами до управління державним майном Уряду Нідерландів. 

На завершальній зустрічі навчального візиту з представниками департаменту з управління санкційним майном Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів обговорили механізми управління та розпорядження санкційним/арештованим майном та активами в Нідерландах та Україні.

За результатами зустрічей представники української делегації подякували представникам Уряду Нідерландів за підтримку України та висловили сподівання на подальшу співпрацю та обмін досвідом між країнами.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)