15 / Лютий, 2024

14 лютого 2024 року в м. Радивилів  відбулися чергові Загальні збори Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.

Збори відбулись за участі сільських, селищних, міських голів громад-членів Асоціації міст України Рівненщини, а також Олександра Слобожана, Виконавчого директора, та Оксани Продан, Радниці Голови Асоціації міст України.

Головував на засіданні Голова Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України, Радивилівський міський голова Микола Карапетян.

Відкриваючи збори, він подякував присутнім за приїзд в місто Радивилів  та відзначив важливість системної роботи Асоціації міст України у відстоюванні інтересів місцевого самоврядування і розбудові громад, наголосив на єдності громад у підтримці Об’єднаних сил Збройних сил України. «На початку повномасштабного вторгнення Радивилівською громадою було виділено значні кошти на підтримку військових, торік це близько 14 млн гривень. Водночас мешканці громади, освітяни і соціальні працівники, активісти проводять численні благодійні акції для залучення коштів для закупівлі автомобілів, дронів, амуніції. В цьому році громада вже виділила кошти на дрони, щоб наша спільна допомога була ще більш ефективною», – зазначив Микола Карапетян.

Олександр Слобожан щиро подякував міським, селищним, сільським головам за системний розвиток місцевого самоврядування на Рівненщині, ефективну допомогу Збройним силам України та активну участь муніципалітетів у боротьбі за Перемогу України.

Виконавчий директор Асоціації міст України детально розповів про роботу Асоціації міст України у 2023 році, зокрема про те, що відстояли для територіальних громад при підготовці Держбюджету-2024, звернув увагу присутніх на особливості формування бюджетів громад в умовах воєнного стану, розповів про підготовлені й подані народним депутатам поправки до законопроєктів щодо мобілізації. «Ми маємо зосередились на формуванні єдиного голосу місцевого самоврядування при формуванні рішень тих проблем, які стосуються кожного мешканця громад», – наголосив Олександр Слобожан.

Оксана Продан зазначила про системну роботу Асоціації міст України з відстоювання інтересів мешканців громад та механізми координації дій членів Асоціації міст України. Вона наголосила, що завдяки місцевому самоврядуванню Україна змогла вистояти і протистоїть російській навалі. «Це наше з вами завдання - збереження місцевого самоврядування та належних демократичних умов для мешканців всіх громад», – підкреслила Оксана Продан.

Загальні збори Рівненського обласного РВ Асоціації міст України обговорили нагальні проблеми місцевого самоврядування області й України, питання співпраці з військовими адміністраціями, пропозиції щодо законопроєкту з мобілізації, схвалили рішення щодо роботи з законопроєктами, діяльності Асоціації в умовах воєнного стану, затвердили Звіт про роботу за 2023 рік та План роботи Рівненського РВ Асоціації міст України на 2024 рік.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)