21 / Липень, 2020
21 липня відбулося чергове обговорення питання скорочення економічної нерівності, забезпечення соціального захисту, протидії дискримінації, сприяння безпечній міграції в рамках підготовки нового плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Від Асоціації міст України у заході взяла участь експертка з правових питань Інна Скляр.
Під час обговорення учасники зосередилися на питаннях забезпечення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади. Також обговорювалася проблема доступу людей зі слабким зором, слухом  до сайтів, реєстрів, перешкоди при виклику екстренних служб. Учасники дискусії шукали шляхи розв'язання проблем по доступу людей з інвалідністю до соціальних послуг.
Крім того, піднімалося питання візуалізації даних - створення дашбордів чи лічильників, які б спростили інформацію та її сприйняття. Також учасники звернули увагу на актуальність електронних адрес, які розміщуються на офіційних сайтах. Адже головне - щоб всі засоби комунікації були не лише на папері, але й відбувався діалог - важливо чути один одного.
Нагадаємо,  подати пропозиції та долучитися до підготовки нового плану дій за посиланням - https://forms.gle/jCDkBu7a6uemdY2p7.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)