01 / Грудень, 2023

30 листопада 2023 року, під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова, відбулося XXХ засідання Координаційної ради з питань реформування державного управління.

«На порядку денному в нас сьогодні чимало питань, які надзвичайно важливі для подальшої реалізації реформи державного управління. Ці питання стосуються однієї з найбільш чутливих тем, а саме реформування системи оплати праці державних службовців та класифікації посад, яка наразі триває», - зазначив Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

За результатами засідання Координаційної ради було прийнято рішення щодо:

  • прискорення впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS);
  • створення робочої групи щодо упорядкування структур міністерств за участю проекту Європейського Союзу «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR) та спільної ініціативи Європейського Союзу та Організації з економічного співробітництва і розвитку Програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту (SIGMA);
  • доопрацювання та надання на затвердження Уряду схеми посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням проведеної класифікації посад.

Питання оплати праці в органах місцевого самоврядування врегульовано в Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування», де Асоціація міст України захистила право прозорого й незалежного встановлення оплати праці службовцям місцевого самоврядування

Прийняття цього Закону визначено серед досягнень України, що дозволили почати перемовини про вступ України до Європейського Союзу, у Звіті Європейської Комісії.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)