30 / Липень, 2021
Міністерство молоді та спорту України запрошує представників громадських молодіжних організацій та активну молодь з усіх регіонів України долучитися до команди національного конкурсу “Молодіжна столиця України - 2023” та подати заявку на позицію регіонального координатора.
У рамках підготовки заявок від міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях буде обрано по 2 представники з усіх областей України.
Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування, громадських молодіжних організацій та активної молоді міста з метою популяризації конкурсу у регіонах України.
Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/HMmcsczpiLtFXtjc7  до 9 серпня 2021 року включно. Інформацію про відібраних регіональних координаторів буде повідомлено до 15 серпня.
За додатковою інформацією звертайтеся за email: info@youthcapital.org.ua або за телефоном +380661347266

Національний конкурс "Молодіжна столиця України" проводиться з 2017 року, його ініціаторами є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України. Асоціація міст України є офіційним партнером в організації та проведенні Конкурсу.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)