Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко привітав учасників Школи з децентралізації для молоді

11 / Листопад, 2016

Справжнім сюрпризом для учасників Школи з децентралізації для молоді, організованої Асоціацією міст України, став візит та виступ Віце-прем’єр-міністра, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

«Саме молоді лідери повинні об’єднувати навколо себе людей, які прагнуть якісних змін в країні», - саме з таких слів розпочав вітальну промову Геннадій Зубко.

Віце-прем'єр-міністр наголосив, що надзвичайно важливо не боятись брати на себе відповідальність за зміни, за реформу з децентралізації. Звертаючись до учасників Школи Геннадій Зубко підкреслив, що скільки б у кожній громаді не було б радників, все-таки повинна бути людина, справжній професіонал, яка повинна вміти ставити «крапку» - приймати рішення, що здатні змінити життя громади, життя всієї країни.

"Вірю, що серед вас є майбутні міністри, прем'єри, а також і президент", - зауважив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Урядовець наголосив, що молоді, активні та успішні люди - майбутнє держави, саме тому дуже важливо і надалі продовжувати навчатись та працювати на благо своєї країни. На його думку, Асоціація міст України створює прекрасні можливості для професійного, інтелектульного розвитку, адже важливо не просто передати владу на місця, потрібно навчити людей, насамперед молодь, ефективно використовувати можливості, які дає децентралізація. 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)