В.Гройсман: Нова сесія Верховної Ради України може стати значним кроком на шляху системних змін країни та проведення фундаментальних реформ

04 / Вересень, 2017
Нова сесія Верховної Ради України, яка розпочинається завтра, 5 вересня, може стати значним кроком на шляху системних змін країни та проведення фундаментальних реформ. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в своєму телезверненні.
«Сьогодні є перші паростки, які ми можемо відчути. Це, передусім, економічна стабілізація та економічний розвиток. Ми впроваджуємо децентралізацію, розпочали масштабне будівництво доріг, відроджуємо промисловість. Але цього недостатньо, аби ми по-справжньому досягли успіху. І саме цієї сесії ми можемо зробити чергові кроки вперед – до успішної країни», - сказав Глава Уряду.
Він підкреслив, що готовий доводити правильність обраного шляху. «Я розумію, що будуть ті, хто будуть докладати зусиль, аби нас зупинити, а ще гірше - збити зі шляху. Ми не маємо дати шанс тим, хто хоче дестабілізувати ситуацію в країні. Ми маємо об’єднатися. Спільно – Президент, український Парламент, Уряд – аби ухвалити важливі рішення, які остаточно змінять країну».
Прем’єр нагадав, що на порядку денному декілька важливих реформ, які потребують 226 голосів парламентарів. Серед них – пенсійна, медична та освітні реформи.
«226 голосів парламентарів дадуть можливість підняти пенсії 9 млн пенсіонерів. Цього чекали десятиріччями. Ми маємо провести якісну освітню реформу. Ми маємо провести реформу системи охорони здоров’я і ухвалити ряд важливих законопроектів, які будуть впливати на розвиток бізнесу, - сказав Володимир Гройсман.  – Що нам потрібно сьогодні? Відповідальність кожної політичної сили – кожного народного депутата, аби ця сесія була успішною і дала нам можливість продовжити зміни, і люди ці зміни відчували. Хотів би аби Україна була країною успішних людей, давайте зробимо це разом. Давайте відкинемо будь-які протиріччя  і будемо служити Україні й українцям».  

За інформацією Урядового порталу

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)