Верховна Рада прийняла Закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг»

23 / Вересень, 2016

22 вересня Верховна Рада прийняла в цілому  Закон «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» (законопроект № 2966-д).

Законом, зокрема, встановлюється, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Регулятор), є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом, метою діяльності якого є державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів господарювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У процесі розгляду законопроекту окремі правки були поставлені на додаткове голосування за ініціативи народних депутатів-членів МДО «За розвиток місцевого самоврядування». В результаті були не підтримані та вилучені з тексту правки щодо  повноважень Національного регулятора у сфері захоронення та переробки твердих відходів.

Таким чином вдалося відстояти пропозиції Асоціації міст України щодо залишення цих повноважень у органів місцевого самоврядування.  

АМУ дякує народним депутатам, які підтримали інтереси органів місцевого самоврядування!

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)