19 / Лютий, 2021
19 лютого Верховна Рада України повторно розглянула Закон України про внесення змін до статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо врегулювання конфлікту інтересів у діяльності депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (№3034а від 27.08.2020 р.) з пропозиціями Президента України.
За результатами голосування парламент підтримав усі пропозиції Президента України та 287 голосами схвалив Закон в цілому з урахуванням цих пропозицій.
Експерти АМУ підкреслюють, що запропонована Президентом редакція статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повною мірою врегульовує питання участі посадових осіб органів місцевого самоврядування у роботі цих органів в умовах реального чи потенційного конфлікту інтересів та не паралізує процес ухвалення рішень.
Асоціація міст України підтримувала пропозиції Президента України і вітає схвалення законопроєкту Верховною Радою України.
Нагадаємо, Верховна Рада 3 грудня 2020 року прийняла законопроєкт №3034а, але Президент не підписав та повернув його з зауваженнями. 12 лютого 2021 року Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування під час засідання врахував зауваження Президента до цього законопроєкту.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)