25 / Червень, 2024

25 червня 2024 року Асоціація міст України у співпраці з Міністерством економіки України та спільно з Державною установою «Професійні закупівлі» провели ознайомчий та навчальний вебінар на тему: «Організація ефективного процесу закупівель БПЛА через Prozorro Market». 
 
Мета вебінару: презентація інструменту Prozorro Market, як одного з найбільш ефективних та простих способів закупівлі БПЛА.

У вебінарі взяли участь понад 230 представників сільських, селищних, міських рад, військових адміністрацій населених пунктів, відповідальних за публічні закупівлі та уповноважені особи відповідних місцевих закладів та установ.
 
Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, відкрив вебінар.

Тетяна Мішта, Заступниця директора Департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики Міністерства економіки України, звернула увагу учасників на актуальності питання та запевнила у готовності Міністерства економіки України створювати максимально ефективні форми для закупівель за бюджетні кошти.
 
Євген Якубовський, Директор ДУ «Професійні закупівлі», ознайомив учасників з функціоналом електронного каталогу товарів та закупівель Pozorro Market та його відмінностями від інших тендерних процедур.

Дмитро Соловей, Заступник директора з розвитку ДУ «Професійні закупівлі», представив учасникам переваги, основні правила роботи та структуру Prozorro Market, а також алгоритм закупівлі через електронний каталог та наявний асортимент дронів.

Учасники звернули увагу на необхідність внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підтримки органами місцевого самоврядування сектору безпеки та оборони, як це передбачено законопроєктами 9560, 9560-1, 9560-2.

Модерувала вебінар експерт з питань місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Наталія Рябцева.

Відеозапис вебінару для ознайомлення можна отримати у регіональних відділеннях Асоціації міст України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)