Вебінар про інноваційні рішення місцевого самоврядування країн Вишеградської четвірки відбудеться 10 червня

02 / Червень, 2021
10 червня Асоціація міст України спільно з Асоціацією міст та громад Словаччини проводить вебінар на тему: «Інноваційні рішення у наданні державних послуг на місцевому рівні - кращі практики».
Захід відбудеться в рамках проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною - CBC4US», який фінансується в рамках Програми Фінансового механізму Європейської економічної зони GGCO1, «Програма «Належне врядування та транскордонне співробітництво» (EEA Grants). Цей проєкт впроваджують Асоціація міст України (АМУ), Асоціація міст та громад Словаччини (ZMOS), Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад (KS) та Словацько-європейське культурне товариство «FEMAN».
Дата та час: 10 червня 2021 року з 10.00 до 13.15 у форматі ZOOM-конференції.
Робочі мови: словацька та українська.
Реєстраційна форма для участі (до 9 червня 2021 року): https://forms.gle/bKpXNPL6yC6qGyMt5
Усі зареєстровані учасники отримають ZOOM-посилання на електронну адресу.
Мета заходу:
  • презентація представникам муніципалітетів України та Словаччини кращих інноваційних практик у наданні послуг на місцевому рівні країн V4;
  • підтримка співпраці територіальних громад у прикордонних регіонах Словаччини та України.
Під час вебінару мери словацьких міст та сіл, а також експерти з країн Вишеградської четвірки поділяться досвідом у впровадженні транскордонних проєктів у галузі культури та туризму, досвідом смарт-рішень у використанні дощової води тощо. Крім того, учасники з українських міст, селищ та сіл зможуть поділитися своїм досвідом з впровадження нових практик та кейсів у різноманітних сферах з колегами.
 
ПРОГРАМА (переглянути)

Детальна інформація про програми та проєкти EEA Grants у Словаччині доступна на сайті: www.eeagrants.sk

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)