09 / Вересень, 2021
Запрошуємо відвідати вебінар «Підстави та механізми управління паркуванням у містах».
Дата проведення: 16 вересня 2021 року
Час: 15.30-17.00
Місце: платформа ZOOM. Доступ за посиланням
Ідентификатор конференції: 838 4437 7963
Код доступа: 130687
Організатори запрошують зареєструватися, пройшовши коротке опитування, за посиланням http://surl.li/afbxd (конфіденційність та нерозповсюдження всіх отриманих даних гарантується).
Це перший вебінар, який проводить Навчальна мережа міст з інтегрованого міського розвитку, заснована у співпраці АМУ та GIZ у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.
Головна доповідачка вебінару:
Олена Пінчук, експертка Асоціації міст України, менторка Робочої групи з просторового розвитку та мобільності Навчальної мережі міст з інтегрованого міського розвитку
Модераторка вебінару:
Юлія Устенко, експертка Асоціації міст України, модераторка Робочої групи з просторового розвитку та мобільності Навчальної мережі міст з інтегрованого міського розвитку, SMM-менеджерка, копірайтерка, контент-мейкерка
Проблематика вебінару
Хаотичне паркування - спільна проблема українських міст незалежно від їх розміру. І якщо великі міста вже досить сильно відчувають проблеми, спричинені відсутністю або неефективністю власної політики в сфері паркування і вживають різних заходів для вирішення ситуації, то в малих містах проблема поки не стоїть так гостро і питання організації паркування подекуди вважається таким, що не потребує першочергового втручання.
Однак рівень автомобілізації стрімко зростає, а інфраструктура не встигає за цими темпами. Неорганізоване паркування негативно впливає на різні аспекти міського життя: на роботу громадського транспорту і безпеку руху, спричиняє затори, погіршує зовнішній вигляд міст, призводить до руйнування інфраструктури міста, негативно впливає на екологічну ситуацію тощо.
Якщо не вживати необхідних заходів, проблеми, спричинені відсутністю управління паркуванням, будуть лише поглиблюватися з кожним роком і усунення їх наслідків буде складнішим.
Окрім зростання рівня автомобілізації, на погіршення ситуації з паркуванням часто впливає неусвідомлення проблеми посадовими особами, які приймають рішення в містах щодо організації благоустрою, дорожнього руху тощо. Багато управлінців досі вважають заходи з обмеження паркування, запровадження платного паркування не лише непопулярними, а й недоцільними. Натомість правильним рішенням вважається облаштування більшої кількості парковок, розширення доріг, які насправді є помилковими і призводять до поглиблення проблем та погіршення якості міського середовища.
Як зробити Ваше місто комфортнішим, а життя в ньому якіснішим? Дізнайтеся на вебінарі. На обговорення винесено питання:
-
європейський досвід вирішення проблем з паркуванням та підходи до організації паркувального простору;
-
вплив паркування на різні аспекти міського життя та чому невпорядковане паркування це погано для всіх;
-
паркування в українських містах: законодавство та кращий досвід.