В рамках Інвестиційного форуму «Великий Київ 2022» відбулася презентація Київської агломерації та проєктів її громад-членів

29 / Листопад, 2022
В рамках Інвестиційного форуму «Великий Київ 2022» відбулась презентація Київської агломерації та проєктів її громад-членів перед представниками європейських міст-мегаполісів, членів Eurocities.
Анатолій Федорук, Голова Бучанської громади, презентував проєкт території пріоритетного розвитку “Bucha Techno Garden BTG”.

Тетяна Свириденко, Голова Іванківської громади, презентувала 13 проєктів в сфері освіти, безпеки, транспорту та інших галузях, звернула увагу на те, що їх громада є найбільшою за площею, об'єднує 81 населений пункт, включає в себе Чорнобиль.

Петро Перевозник, Голова Немішаєвської громади, розказав про освітні проєкти громади, про необхідність санаційних робіт в будівлі загальноосвітньої школи громади.

Христина Чорненька, Голова Ржищівської громади, запросила усіх на Київщину, розказала про освітній напрямок розвитку та туристичні можливості громади.

Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України Віталія Кличка презентувала партнерам Eurocities напрацювання Київської агломерації, шлях розвитку та спільно визначені завдання для відбудови та відродження Киівщини, а також запропонувала можливі напрямки співпраці європейських монополій з Київською агломерацією.

Нагадаємо, 28 листопада 2022 року за ініціативи Eurocities — організації, що об'єднує найбільші європейські міста, яка була заснована в 1986 році мерами шести великих міст: Барселони, Бірмінгему, Франкфурту, Ліону, Мілану і Роттердаму, відбувся Інвестиційний форум Великий Київ.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)