25 / Жовтень, 2021
19-20 жовтня 2021 року в онлайн режимі відбулися установчі засідання Робочих груп із налагодження співробітництва для Хотинської, Сторожинецької, Вижницької міських територіальних громад, Недобоївської і Жванецької сільських територіальних громад та Кутської селищної територіальної громади Чернівецької області.
Заходи організовано в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Під час засідання Робочих груп експерт проєкту Андрій Залужний ознайомив учасників з метою, завданнями та дорожньою картою Проєкту. Було представлено членів Робочих груп від кожної громади та коротко презентовано громади, їх сильні та слабкі сторони. Члени робочих груп запропонували ідеї для спільних проектів, які можна об’єднати в такі групи: мультикультурність, історико-культурна спадщина, гастротуризм, природні цікавинки, веломаршрути та оздоровлення.
Експерт проєкту Андрій Залужний наголосив на важливості визначення громадами оптимальної форми співпраці та обговорив з учасниками пропозиції до Договору про співробітництво територіальних громад, який має бути укладений між усіма учасниками партнерства.
На завершення установчих засідань робочих груп учасники визначили домашнє завдання:
  • підготувати від кожної громади презентації щодо переваг, недоліків, ризиків та можливостей  ідей, що можуть стати основою потенційного проєкту співробітництва;
  • підготувати пропозиції до проекту Договору про співробітництво територіальних громад;
Перше спільне засідання робочих груп громад заплановане на 2 листопада 2021 року.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)