19 / Січень, 2022
19 січня Уряд прийняв ряд нормативно-правових актів, які мають вплив на місцеве самоврядування у сфері соціального захисту населення.
 
1. Постанова «Про затвердження Порядку здійснення реабілітаційних заходів» (постанова)
Уряд затвердив новий Порядок здійснення реабілітаційних заходів. Відповідно до нього до 1 березня 2022 року органи місцевого самоврядування повинні затвердити власні порядки здійснення реабілітаційних заходів із надання комплексної реабілітації у комунальних закладах.
 
2. Постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2021 р. № 1272» (порівняльна таблиця)
Уряд надав право громадянам, старшим 60 років, використовувати допомогу в рамках програми «єПідтримка» (1 тис. гри для вакцинованих) для придбання лікарських засобів.
 
3. Постанова «Про утворення Державної служби України у справах дітей» (постанова)
Уряд утворив Державну службу України у справах дітей як ЦОВВ зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується та координується Кабміном, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей.
Постанова набере чинності після внесення змін до Держбюджету-2022 та спеціальних законів, які визначать статус та повноваження Державної служби України у справах дітей.
 
Нормативно-правові акти Кабміну офіційно ще не опубліковані, тобто вони не набрали чинності. Їх остаточна редакція може відрізнятись.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)