«Українка, заснована як місто енергетиків, сьогодні пишається не лише своїм історичним минулим, але й сьогоденням», – Віталій Кличко

08 / Вересень, 2017
Сьогодні, 8 вересня, у місті Українка Київської області розпочалися урочисті заходи з нагоди 50-річного ювілею міста. У палаці культури «Енергетик» відбувся загальноміський урочистий захід «Першопроходці», в якому взяли участь ті, хто піввіку тому працював на будівництві Трипільської теплоелектростанції, разом з якою виросла і Українка, ставши містом енергетиків.
Міську громаду Українки привітав з Днем міста Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко.  «Українка, заснована як місто енергетиків, сьогодні пишається не лише своїм історичним минулим, але й сьогоденням, – йдеться у привітанні. – Українка має статус «Місто-модель місцевого самоврядування для малих міст» – міська влада впроваджує інноваційні методи муніципального управління та місцевого економічного розвитку. Проекти, які реалізує Українка, отримують підтримку Європейського Союзу, Ради Європи, багатьох інших міжнародних партнерів». Віталій Кличко побажав місту подальшого процвітання, а кожній родині – міцного здоров’я, щастя, миру, достатку та нових досягнень.
Від Асоціації міст України участь в урочистостях взяв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, який проголосив вітальне звернення до громади міста.
Жителів міста привітала зі святом народний депутат України, представник Голови АМУ у Верховній Раді Оксана Продан. Вона зазначила, що «дуже добре, коли ювілей міста відзначають разом з тими, хто його будував», та підкреслила, що, «усі покоління мешканців міста – і старші, і молодші впевнені в майбутньому, впевнені в Українці, впевнені в Україні».  
Подяки та грамоти від міської влади та Асоціації міст України отримали мешканці Українки – ті, хто будував місто, та ті, хто сьогодні самовіддано працює на добробут громади.
 
   
Завтра, святкування Дня міста продовжиться. Щорічний «Фестиваль дворів» цього разу буде не зовсім традиційним. На зустрічі сусідів відбудеться голосування за пропозиції до громадського бюджету двору, що дасть змогу мешканцям прийняти рішення, на куди саме будуть направленні кошти на покращення благоустрою.
У неділю, 10 вересня, крім вітрильної регати, що є одним із символів Українки, відбудеться багато різноманітних заходів. Традиційний фестиваль народного мистецтва «Місто майстрів» порадує майстер-класами та конкурсом малюнку. «Рій подій» – фестиваль у форматі «Open air» на набережній міста. «UkrainkaFest» – пісенно-танцювальний фестиваль завершиться виступами фіналістів на гала – концерті.
Цього ж дня о 17.00 на міському стадіоні відбудеться дружній матч збірної команди мерів України та ветеранів Динамо (Київ).  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)